Rubriky
Aktuality

BUĎTE U TOHO S NÁMI!

Evropské dny handicapu 2020 otevírají témata týkající se sociální a zdravotní péče i vzdělávání znevýhodněných dětí, mládeže a dospělých. Mezinárodní akce si získala evropské renomé, každoročně se jí účastní odborná i laická veřejnost z několika zemí.

Letošní ročník zahájí konference Agresivita – fenomén současné doby?, která dá prostor k diskuzi o nejčastějších projevech negativního chování různých věkových skupin, prevenci a způsobech řešení. Naváže na ni kulatý stůl zaměřený na zdravotně sociální pomezí a fungování multidisciplinárních týmů. Předmětem workshopu je tentokrát sebepéče profesionálů v pomáhajících profesích. Chybět nebude ani dlouho očekávaný slavnostní večer. Prestižním oceněním Křišťálový kamínek poděkujeme jednotlivcům i organizacím za osobní nasazení a záslužné aktivity ve prospěch potřebných.

V rámci doprovodného programu se uskuteční oblíbená soutěž Co víš o EU? pro děti a mládež se speciálními vzdělávacími potřebami a výtvarná soutěž, tentokrát s mottem Když nemůžeš, tak přidej! Přijměte pozvání do Ostravy.

Buďte u toho od 6. do 8. října 2020 s námi!