Rubriky
Aktuality EDH 2021

15 let s námi aneb Asociace TRIGON zůstává ve formě

Středeční odpoledne (6. října) a přátelské neformální setkání jdou velmi dobře dohromady, zvlášť když se do sídla Asociace TRIGON vypravili lidé, kteří si rozumějí a spolupracují dlouhých patnáct let. Přesně tolik roků nevládní nezisková organizace funguje a její aktivity i projekty přinášejí lidem s handicapy potřebnou pomoc a širokou nabídku kvalitních služeb.

Přes třicet pozvaných partnerů, podporovatelů a sponzorů zavítalo u příležitosti akce 15 let s námi a v rámci 29. ročníku Evropských dnů handicapu do objektu TRIGONu, aby jim ředitelka Olga Rosenbergerová  jménem asociace poděkovala.

„15 let? Tak to už je na občanku,“ smál se náměstek primátora Ostravy Zbyněk Pražák, když přebíral ocenění v podobě křišťálové plakety vyrobené společností Preciosa a prezentační brožuru. V útlé publikaci je zaznamenáno vše, co se asociaci podařilo, čím se zapsala do povědomí ostatních, komu dokázala zpříjemnit a ulehčit život.

„Často se mě v poslední době lidé ptají, co bych chtěla popřát naší organizaci do dalších let. Je toho skutečně hodně, ale určitě nejvíc, aby zůstala nadále ve formě jako dosud. Aby TRIGON nepřišel o přízeň svých partnerů a sponzorů, protože bez nich bychom některé projekty nikdy neuskutečnili. A také si přeji, aby moji kolegové zůstali své neziskové organizaci věrní, práce je stále bavila a naplňovala,“ řekla na závěr setkání Olga Rosenbergerová.

Prezentační publikace „15“