Rubriky
Nezařazené

SLADKÉ MÁMENÍ PRO DOBROU VĚC

Mléčný bar NAPROTI zaplnili v podvečer 5. října příznivci domácí kuchyně a podporovatelé dobrých věcí. Křest charitativního kalendáře Sladké mámení hudebně doprovodila kapela TRIGON BAND.

„Podařilo se spojit síly profesionálního fotografa, designera, vizážistky a cukrářky. Do ateliéru jsme pozvali dvanáct zaměstnanců sociálního podniku Mléčný bar NAPROTI a nafotili krásné snímky na téma Sladké mámení. Každý je doplněn receptem na řez, cukroví nebo dort,“ uvedla jedna z kmoter kalendáře, PR specialistka Marie Václavková.

Spolu s ní pokřtili Sladké mámení čerstvě nadojeným mlékem z beskydské farmy Jiří Zerzoň (fotograf), Gio Gionardi (designer), Helena Vybíralová (cukrářka) a Petra Bernfeldová (starostka Moravské Ostravy a Přívozu).

Kalendář je k dispozici v Mléčném baru NAPROTI (Kostelní 3, Moravská Ostrava a Přívoz) a Asociaci TRIGON (Skautská 1045, Ostrava-Poruba). Obdrží ho každý, kdo mléčnému baru poskytne finanční dar vyšší než 300 korun. Výtěžek poputuje na ušití stylových zástěr pro všechny zaměstnance oblíbeného sociálního podniku v centru Ostravy.PR a mediální zastoupení (pr.edh@seznam.cz)
Marie Václavková, +420 733 529 899 / Karolina Čiklová, +420 604 832 036